İade ve Değişim

İADE&DEĞİŞİM KOŞULLARI

İade & Değişim Hattı : 

Whatsapp için tıkla: 0(531) 248 3508

Mail: destek@mivello.com


Değişim ve iadesini yapmak istediğiniz ürünleri kullanılmamış, zarar görmemiş, etiketi koparılmamış, yıkanmamış bir şekilde kargoya teslim etmeniz gerekmektedir.

Değişim için 30 Gün, İade için 60 Gün Hakkınız Bulunmaktadır. Ürünün faturası ve kartı ile tarafımıza 60 iş günü içerisinde gönderilmesi gerekmektedir. İade ve Değişimlerde Gidiş&Geliş Kargo Ücreti Alıcıya Aittir. Toplam iade edilen tutardan düşülür.

 

Kampanyalı ürünlerde değişim ve iade yoktur.


İadelerde anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. İade kod bilgisi için 0(531) 248 3508 müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz
İade etmek istediğiniz ürün tarafımıza ulaştıktan sonra kalite kontrol ekibimiz tarafından kontrol edilip ,onaylandıktan sonra iadeniz 15 gün içinde yapılacaktır.

İadeniz onaylandıktan sonra , gidiş ve dönüş kargo ücreti tarafınızdan kesilerek iadeniz sağlanmaktadır.


Değişimi veya iadesi yapılacak ürünle birlikte kargo paketinizde bulunan fatura ile gönderilmelidir.Ürün etiketi üzerinde olmalıdır.


Sitemiz alışveriş koşullarında belirtilen ücretsiz kargo kampanyası, iade işleminizden sonra değişiklik gösterebilir. Örneğin; 100 TL üzerindeki ücretsiz kargolu siparişinizde yer alan ürünlerin bazılarını iade ettiğinizde ve sizde kalacak yeni sipariş tutarınız 400 TL alt limitinin altına düştüğünde, 39,99 TL kargo ücreti kesintisi yapılacaktır.

Mivello üyelerinin ‘Sebep göstermeden cayma hakkı’ 14 gündür. Sebep göstererek ise 60 gündür. İade şartlarımız, 4077 nolu Tüketicinin Korunmasına İlişkin Kanun ve Uygulama Yöntemleri’ kapsamında ve şirketimiz uygulamaları gereği değişiklik gösterebilmektedir. En güncel bilgilere, internet sitemizdeki ürün iade işlemleri ile ilgili bölümden ulaşabilirsiniz.